
Proiectul “Un Milion pentru Romania” a continuat cu o nouă ediție – a șasea. Am plantat 800 de plopi albi, în raza comunei Prundu, jud. Giurgiu, aflăm de la Luminița Durău, Fondatoare & CEO Phoenix Training, inițiatoarea proiectului, care a demarat în 2015 sub umbrela CNR- CME. Actuala ediție a fost realizată în parteneriat cu … Continuă să citești Proiectul “Un Milion pentru Romania”: 800 de plopi albi au fost plantați în comuna Prundu, Giurgiu

























