
Proiectul „Un milion pentru România” continuă și anul acesta cu activitatea de împădurire ce va fi desfășurată în zona Olteniei. Ne propunem să plantăm 1 milion de copăcei, ne spune Luminița Durău, inițiatoarea proiectului, care a ajuns la a șasea ediție. Proiectul, care a început în 2015, organizat de tinerii FEL din cadrul CNR-CME, este … Continuă să citești Apel la implicare! Tinerii continuă să împădurească România

























