
Președintele Klaus Iohannis a fost întrebat de sindicaliștii de la Complexul Energetic Oltenia de ce a retrimis legea energiei în parlament. „Să știți că îmi amintesc foarte bine de discuțiile care au fost atunci, cu retrimiterea. Personal, eu, ca persoană, nu pot să formulez un punct de vedere legislativ pe energie, dar toți cei care … Continuă să citești Iohannis, întrebat de sindicaliști de ce a retrimis legea energiei în Parlament
























