
Programul de iarnă în domeniul energetic, care trebuia să fie aplicabil de la 1 noiembrie, a fost finalizat de specialiștii Ministerului Energiei. Proiectul de Hotărâre de Guvern privind aprobarea Programului de iarna în domeniul energetic pentru asigurarea funcționării în condiții de siguranță și stabilitate a Sistemului Electroenergetic Național este supus dezbaterii publice., existând șanse să … Continuă să citești Programul energetic de iarnă, în dezbatere publică























