
Anunț: Compania a luat măsuri de suplimentare, însă din cauza temperaturii foarte ridicate, s-ar putea înregistra atât întreruperi în alimentarea cu energie electrică, cât și congestii ale liniei telefonice de deranjamente, în cursul zilei de astăzi și mâine Consumul de energie electrică în București a crescut în medie cu 13%, luând ca referinţă ora 13:00 … Continuă să citești Cod roșu de caniculă. Consumul de energie în București a crescut în medie cu 13%. Risc de întreruperi, E-Distribuție Muntenia vine cu recomandări
























