
Sistemul energetic național este la un pas de avarie. În plină iarnă, situația este, din nou, critică, însă autoritățile, șefii companiilor din energie evită să vorbească despre un risc de avarie în sistemul energetic. Poate, cu măsuri pompieristice, se va reuși ieșirea cu bine și din această iarnă, însă este cât se poate de evident … Continuă să citești SEN, la un pas de avarie! Criză în energie în lipsa investițiilor. Ce fac autoritățile? Trec iarna cu măsuri pompieristice


























