
Ministrul Grigorescu este preocupat de situația de la Complexul Energetic Oltenia. În prima sa conferință de la preluarea mandatului, și-a exprimat dezamăgirea față de modul în care gestionează Complexul Energetic Oltenia proiectele de modernizare a unor grupuri energetice. „Avem o serie de dezamăgiri (…) Doar două dintre cinci proiecte sunt finalizate”, a declarat Grigorescu, evitând … Continuă să citești Ministrul Grigorescu, primele măsuri la CE Oltenia: își pune oamenii în Consiliul de Supraveghere. Se pregătește terenul pentru demiterea lui Ciurel


























